*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Huntelaar debuteert bij AC Milan

15-08-09   12:16 uur
Huntelaar, die overkwam van Real Madrid, kon nog niet veel indruk maken, maar dat hinderde coach Leonardo niet. Foto EPA
ROME - Klaas-Jan Huntelaar heeft vrijdagavond zijn eerste minuten gespeeld voor zijn nieuwe Italiaanse club AC Milan. De Nederlandse international deed mee in de twee oefenduels over 45 minuten tegen Inter en Juventus. AC Milan verloor beide wedstrijden met respectievelijk 1-0 en 2-0.

Huntelaar, die overkwam van Real Madrid, kon nog niet veel indruk maken, maar dat hinderde coach Leonardo niet. ''Dat komt vanzelf als hij wat meer wedstrijden heeft gespeeld'', zei de trainer.

In tien wedstrijden in de voorbereiding heeft AC Milan pas een keer gewonnen, maar ook daar maakte Leonardo zich niet druk om. ''Het moet allemaal nog gaan draaien en we hebben wat blessures. Maar ik ben er zeker van dat dit een goed seizoen wordt.'' (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

ACHTERGROND

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool