*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Marleen Veldhuis raakt wereldrecord kwijt

31-07-09   19:34 uur
De Nederlandse zwemster scherpte haar eigen toptijd in haar halve eindstrijd aan tot 25,28, maar de Zweedse Therese Alshammar dook daar een paar minuten later met een tijd van 25,07 onder. Foto ANP
ROME - Marleen Veldhuis is vrijdag bij de wereldkampioenschappen in Rome haar wereldrecord op de 50 meter vlinderslag kwijtgeraakt. De Nederlandse zwemster scherpte haar eigen toptijd in haar halve eindstrijd aan tot 25,28, maar de Zweedse Therese Alshammar dook daar een paar minuten later met een tijd van 25,07 onder.

Veldhuis was sinds april houdster van het record met 25,33. Met haar tijd ging Veldhuis als tweede door naar de finale van zaterdag. Hinkelien Schreuder redde het niet. Met 25,94 werd ze tiende. De beste acht gingen door. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool