*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Roger Federer stoomt door

24-06-09   20:39 uur
Federer gaf na afloop toe dat hij door zijn tegenstander, de nummer 42 van de wereldranglijst, bepaald niet tot het uiterste was gedwongen. Foto AP
LONDEN - Roger Federer heeft woensdag in de tweede ronde op Wimbledon in drie sets afgerekend met de Spanjaard Guillermo Garcia-Lopez. De Zwitserse tennisser, de hoogst geplaatste speler in Londen, zegevierde met 6-2 6-2 6-4.

De vijfvoudige kampioen speelt in de derde ronde tegen de winnaar van het duel tussen de Duitser Philipp Kohlschreiber, de nummer 27 van de plaatsingslijst, en de Tsjech Ivo Minar.

Federer gaf na afloop toe dat hij door zijn tegenstander, de nummer 42 van de wereldranglijst, bepaald niet tot het uiterste was gedwongen. ''Voor een vol stadion ga je jezelf natuurlijk op het centercourt niet inhouden. Maar ik hoefde inderdaad niet op mijn best te spelen om deze te partij te kunnen winnen. Ik heb goed gespeeld en lekker mijn slagen kunnen maken.''

Federer besefte dat hij bij elke volgende partij op Wimbledon op meer weerwerk kan rekenen. ''De tegenstanders worden naarmate het toernooi vordert steeds gevaarlijker. Ze spelen tegen mij met het gevoel dat ze niets te verliezen hebben. Maar ik heb voldoende vertrouwen in mijzelf en mijn spel om daar niet ongerust over te worden.'' (ANP)


Alles over

GESPONSORDE LINKS

PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool