*

parool.nl
Amsterdam,  
Parool.nl mobiel Word vriend van Het Parool op Facebook

Zoektocht Bonaire naar tas Van der Kouwe

01-10-08   08:10 uur
Een team van speurhonden van de Nederlandse KLPD is zaterdag op Bonaire bezig met een zoektocht naar Marlies van der Kouwe. Inmiddels is er ook een opsporingsbericht uitgegeven voor de tas  van de ontvoerde vrouw. Foto ANP
Een team van speurhonden van de Nederlandse KLPD is zaterdag op Bonaire bezig met een zoektocht naar Marlies van der Kouwe. Inmiddels is er ook een opsporingsbericht uitgegeven voor de tas van de ontvoerde vrouw. Foto ANP
KRALENDIJK - De politie op Bonaire heeft dinsdag een opsporingsbericht uitgegeven voor de tas van de ontvoerde Marlies van der Kouwe. Op de avond van haar verdwijning anderhalve week geleden, is de 24-jarige Van der Kouwe gezien met een strandtas. Wat daar precies inzat wil de politie niet zeggen.

De kans bestaat dat de dader de tas heeft weggegooid en de eilandbewoners worden opgeroepen de politie te bellen als zij een tas vinden.

Ryan P., de verdachte van de ontvoering, wordt nog steeds verhoord. Daarover doet de politie geen mededelingen. Dagelijks worden zoekacties gehouden naar Marlies, maar tot nu toe hebben die niets opgeleverd. (ANP)


gerelateerde artikelen

Alles over


Klik hier voor de volledige digitale editie

GESPONSORDE LINKS

VACATURE LINKS


PAROOL LUNCHNIEUWS

Elke middag gratis de hoogtepunten uit het nieuws in uw mailbox?

U kunt zich voor deze service van Het Parool opgeven via parool.nl/lunchnieuws.
acap enabled   © Het Parool